Hanka

Hanka

Jsem Hanka a chci Vás inspirovat k tomu, že to jde.

O mně

Share on facebook

O kváskovém pečení, o šití, o mně

Už jsou to tři roky, co celé mé rodině dělá radost domácí kváskové pečivo. Začátky byly náročné, internet je přehlcen informacemi a co pekař, to jiný postup. Byla jsem tak zmatená, že jsem nedokázala svůj první kvásek ani přikrmit, natož z něj upéct chleba, umřel mi.

Nevzdala jsem to, motivací mi byl i můj syn, nechtěla jsem ho krmit množstvím těžko stravitelného lepku. A jelikož si život bez pečiva nedokážu představit, tak si ho alespoň přefermentovávám. Nejen s ohledem na zdraví, ale i z důvodu nesrovnatelné chuti s běžně dostupným pečivem.

Z kváskového pečení se stal můj koníček, jehož výsledný produkt se dá zkonzumovat, ideální kombinace. Pojďte do toho se mnou, ráda Vás to naučím na některém z mých kurzů, kde probereme kvásek od A až do Z.

Další mou velkou zálibou je šití. Líbí se mi příjemné materiály, krásné vzory a možnost udělat si to po svém. Šiju pro svého syna, pro sebe, pro své blízké, a když by se Vám má tvorba zalíbila, tak třeba i pro Vás. Mám to štěstí, že mohu šít pro radost. Ne proto, že musím, ale proto, že chci. Šiji s dobrou náladou a nejčastěji i “ s Tomášem Klusem a Jaroslavem Duškem.” Věřím, že to s jakou energií tvoříme, o takovou energii jsme pak obohaceni.

Ačkoliv šiji z nových látek, tak s eko nádechem. Šiji z kvalitních materiálů s převahou bavlny. U dětského oblečení šiji, prošívám a prodlužuji lemy, tak aby s ním nějakou dobu dítko rostlo a mohl jej podědit ve vší parádě ještě mladší sourozenec. V dospěláckém oblečení se ztratí i dvě velikosti, nemusíme se tedy stresovat, že na zimu, kdy každý “živočich” přibere, nebudeme moci oblíbený kousek obléct. Každý kousek je originál, s výjimkou softshellových dětských kalhot ověřeného střihu, nikdy nešiji dva stejné kousky.

Napište a pokud mi čas dovolí, určitě vymyslíme něco, co Vám udělá radost, bude Vám slušet a ještě se Vám bude příjemně nosit. Kontakty najdete na hlavní stránce úplně dole. 

 

KONTAKTY

Web – webový formulář k přihlášení na kurz kváskového pečení

Email: rukamaproradost@gmail.com

FB:       Rukama pro radost, Rukamaproradost

Tel.:     724 306 423

IČO: 07841574

č.ú.: 1391366046/3030

Další podobné příspěvky

Napsat komentář